HABER ARŞİVİ

Yönetim Kurubu Başkanımız Mehmet KAYA'dan Kurban Bayramı Mesajı

Meclis Başkanımız İsa KIZILDEMİR'den Kurban Bayramı mesajı

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya’dan Ramazan Ayı Mesajı

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’yla gerçekleştirilen temaslar ve parlamenterlere yapılan destek çağrıları sonucunda çiftçinin yüzü güldü.

Şanlıurfa Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, kentteki tarımsal ve ticari ahvali kaleme aldığı 8 maddelik mektubunda Şanlıurfalı Parlamenterlerden ve Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’den destek talep etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA Şanlıurfa'ya ve Çiftçisine Sahip Çıktı

Borsamız' dan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Milli Dayanışma Kampanyasına Destek

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA, telekonferans yönetimini kullanarak TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüştü

Meclis Başkanımız İsa KIZILDEMİR'den 18 Mart Mesajı

Yönetim Kurubu Başkanımız Mehmet KAYA'dan 18 Mart Mesajı

Coronavirüs (Covid-19) salgınının Etkileri

Bizi ve Ülkemizi Coronavirüs'ten Koruyacak 14 Altın Kural

Yönetim Kurubu Başkanımız Mehmet KAYA'dan Covid-19 virüsünü fırsata çevirenlere uyarı

Yönetim Kurubu Başkanımız Mehmet KAYA'dan Regaip Kandili Mesajı

TED ŞANLIURFA KOLEJ’İNDE ERKEN KAYIT DONEMI BASLADI

Avrupa Parlamentosu Genel Kurulunda Şanlı Bayrağımıza yapılan çirkin saldırıdan ötürü Yunan Vekili kınıyoruz.

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Ulusal Hububat Konseyi işbirliği ile düzenlenen "2019 Yılı Hububat Sektörel Değerlendirme Paneli" sektörün önde gelen temsilcilerinin katılımlarıyla birlikte Ticaret Borsamız M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Borsamız Korbey Pamuk Satış Salonundaki Bugün Tarihli Satışlarımız

Şanlıurfa Gıda OSB Başvuruları 16 Aralık`ta Başlıyor

Borsamız personelleri ile düzenlediğimiz mardin gezisi..

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) ile Kızıltepe Ticaret Borsası (KTB) kıyaslama toplantısı düzenlendi

Borsamız ve Kardeş Borsa Nizip Ticaret Borsası ile kıyaslama çalışmaları..

Borsamız üye toplantıları..

Borsamız Yönetim Kurulu ile birlikte yapılan Fuar çalışmaları..

Borsamız Üye eğitimleri..

Dış Paydaşlarla gerçekleşen toplantılarımız..

Borsamız Genel Sekreter Yardımcısı Akreditasyon Sorumlusu AYŞE ÇADIRCI KANDEMİR ve Harran Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi MEHMET REŞİT SEVİNÇ ile istişare toplantısı..

Paydaş Kurumlarla düzenlenen toplantılarımız..

Borsamız Tescil Birimi ile gerçekleştirilen Akreditasyon çalışmaları

Borsamız İnsan Kaynakları birimi ile gerçekleştirilen Akreditasyon çalışmaları..

Borsamız Muhasebe Birimi ile Akreditasyon çalışmaları..

Borsamız yardımcı Hizmetler ile yapılan personel toplantısı

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Toplantı Salonunda Psikiyatr Dr. M. Zeki TANIRCAN’ın sunumuyla personellerimize Öfke Kontrolü ve İlk Yardım, Stres Yönetimi,Kurum İçi Davranış ve Hitabet şekli gibi Kişisel gelişim eğitimleri verildi

Üyeler ile iletişimi geliştirmeye ve güçlendirme yönelik Borsamız personellerine Psikiyatr Dr. M. Zeki TANIRCAN’ın sunumuyla Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi verildi.

Akreditasyon İzleme Komitesi ile Akreditasyon çalışmalarımız

Yönetim kurulu ile Akreditasyon Çalışmalarımız…

Borsamız Meclis Üyeleri ile birlikte Akreditasyon çalışmalarımız..

Ticaret Borsamız Bodrum 1 de Sosyal Faaliyet ve Üye Lobisi Açılışı Yapıldı.

Cumhuriyetimizin 96. Yılı Münasebetiyle Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA bir mesaj yayımladı

Cumhuriyetimizin 96. Yılı Dolayısıyla Meclis Başkanımız İsa KIZILDEMİR bir mesaj yayımladı

Akreditasyon Çalışmalarımızın Sonuna Geldik

Borasamız Meclis Başkanı İsa KIZILDEMİR 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı yayımladı

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı

9 Ekim'de başlayan “Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin Şanlıurfa oda, borsa ve STK'ları ortak basın toplantısı ile tam destek verdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsa KIZILDEMİR, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yılını kutladı Kutladı

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet KAYA 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yılınını Kutladı.

Bayramların milletçe kenetlenmemizi sağlayan en güzel günler olduğunun altını çizen Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsa KIZILDEMİR, “Kalpler sevgiyi paylaşmak, insanlar da yalnızlığı paylaşmak için vardır. Bu bayramı tüm sevdikleriniz ile bir arada mutluluk içinde, ağız tadıyla geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Millet İradesinin 3. Yıl dönümü kutlu olsun

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız

Başkan KAYA'dan Bayram Mesajı

Milli Mücadelenin 100.yılı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Başkan Mehmet Kaya'dan 23 Nisan Mesajı

Şanlı şehrimizin kurtuluş zaferinin 99.yıl dönümü kutlu olsun!

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'ye Şanlıurfa'mızın Sorunlarını iletti

Çanakkale’de milletimiz ve bayrağımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Dr. Zeynep Müjde SAKAR'dan Başkan KAYA'yı ziyaret

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA ve Meclis Başkanımız İsa KIZILDEMİR TOBB Akreditasyon törenine katılıp, borsamız akredite sertifikasını TOBB Başkanımız Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Faik YAVUZ’un takdimiyle aldılar.

Dört gün boyunca Başkanlarımız, Meclisimizin değerli üyeleri ve personelimiz ile birlikte dolu dolu bir fuarı sonlandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Yönetim kurulu başkanımız Mehmet KAYA’nın Tarım fuarı ziyareti

Ş.urfa Teknokent 'in çalışmaları hakkında bilgi almak üzere ilimize gelen Pakistan Sialkot Ticaret Odası Başkanı K. Masud 'a Teknokent Genel Müdürü Kasım Yenigün ve aynı zamanda Teknokent Başkan Yardımcısı olan Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA plaket takdiminde bulundular.

Şanlıurfa 6. Tarım ve Hayvancılık fuarı açılışı yapıldı

Borsamız ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile ihracata yönelik destek ofisi anlaşma protokolü imzaladı.

Konya Ticaret Borsasından Borsamıza Ziyaret

İlimiz içerisinde 04.01.2019 - 13.01.2019 tarihleri arasında Şanlıurfa fuar alanında düzenlenen ulusal gıda il il yöresel ürünler fuarı başlamıştır.

Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın liderliğinde hayata geçirilen Enflasyonla Mücadele Programı döviz kurlarındaki yükselişle hızlanan enflasyonun kontrol altına alınmasına çok önemli bir katkı sağlamıştır.

Borsamız tarafından Avrupa Bilriği ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca finanse edilen Hububat ve Pamuk Lisanslı Depolarının bulunduğu, Gap Şanlıurfa Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş ile Şanlıurfa Pamuk Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş'nin faaliyet izin belgeleri alınmıştır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesi, hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla uygulamaya konulan oda akreditasyon sisteminde Olan Borsamız belge yenileme öncesi Türk Loydu tarafından denetlendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesi, hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla uygulamaya konulan akreditasyon sisteminde Olan Borsamızın belge yenileme öncesi, Türk Loydu Vakfı TOBB Akreditasyon Sistemi Denetçisi Oğuz Hakan AKSU...

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya, Urfa'nın lezzetleri arasında bulunan Sade Yağın Tescillendiğinin müjdesini verdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası (SUTB) personeli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya, ihracatçı sayısının artışı ve kurulacak ofislerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ülke ekonomisini dünyanın ilk 10 sıralamasında yer alması için yapılan çalışmaların somut adımları atılmaya devam ediyor diyen Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya "Bu durum ülkemiz adına son derece önemli bir gelişmedir" mesajını verdi.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bazı kamu kuruluşu ve ekonomiyle ilgili sivil toplum kuruluş temsilcilerinden oluşan bir heyet, iki ülke arasındaki sosyal ve ekonomik ilişkileri güçlendirmek amacıyla 11-14 Kasım 2018 tarihinde Kuveyt’e gitti. Kuveyt Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Uğur Başbuğ, Kuveyt İnsani Yardımlaşma Derneği Direktörü Halid Mubarek El Şamri, Said Yardım Derneği Temsilcisi Mahmood Al Aouiss ve Nejat Yardım Derneği temsilcileri tarafından karşılanan heyet, üç gün süren ziyarette Kuveyt’te çeşitli kuruluşlar ve emirlik yetkilileri ile görüşmeler yaptı.

ŞUTSO ev sahipliğinde, Şanlıurfa Oda ve Borsa Müşterek Toplantısı gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya enflasyonla mücadele programı kapsamında yapılacak olan yüzde 10 indirim kampanyası hakkında basın açıklamasında bulundu.

Şanlıurfa, İzmir ve Kızıltepe Ticaret Borsaları arasında E-ticaret ortaklığı protokolü imzalandı

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Tarım İl Müdürlüğü Katkılarıyla "Şanlıurfa Pamuğu 'nda Kalite Koruma ve Geliştirme Koordinasyon Toplantısı" Gerçekleştirildi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk- Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) üyesi oda/borsa başkanlarından oluşan yaklaşık 100 kişilik TOBB heyeti ile birlikte, Berlin'de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası 13. Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.

Ulusal Pamuk Konseyi 10. Olağan (Seçimli) Genel Kurul Toplantısı 5 Eylül 2018 Çarşamba günü TOBB İkiz Kuleler Sosyal Tesisleri’nde üye kuruluş ve Tarım ve Orman Bakanlığı temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Şanlıurfa Ticaret Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAYA katılım sağladı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet KAYA kurum şirketlerimizden Gap Şanlıurfa Tarım Ürünleri A.Ş'ne yetkili Sınıflandırıcı alanında hizmet vermesi için Ankara Ticaret Borsası ile Ticari Platform anlaşması imzaladı. Bu anlaşmanin Üyelerimize ve tüm faydalanıcılarımıza hayırlı olmasını dileriz.

Bayramların milletçe kenetlenmemizi sağlayan en güzel günler olduğunun altını çizen Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, bayramın birlik ve beraberliğin artmasına vesile olmasını diledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet KAYA ve Meclis Başkanı İsa KIZILDEMİR'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

Türkiye Odalar Borsalar Birliği'nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurula, Ticaret Borsamız Meclis Başkanı İsa Kızıldemir, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Meclis Üyeleri, Genel Sekreteri ve 81 ilden oda/borsaların bulunduğu geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Başkan Mehmet KAYA Şanlıurfada 5. si düzenlenen tarım fuarında stand açan firmaları ziyaret etti

Şanlıurfamızda 5. si düzenlenen tarım fuarı 26.04.2018 tarihi itibari ile başladı

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

ŞANLIURFA TİCARET BORSASI YILIN İLK ARPA SATIŞI

BAŞKAN KAYA TOBB NEFES KREDİSİ HAKKINDA AÇIKLAMADA BULUNDU

BAŞKAN KAYA '' Borsamız organ seçimlerini gerçekleştirdik

BAŞKAN KAYA '' 11 NİSAN ŞANLIURFA KURTULUŞ BAYRAMI'NI KUTLUYORUM ''

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı İsmail Demirkol’un evsahipliğinde düzenlenen Coğrafi İşaret Tescil Töreni’ne TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Şanlıurfa Milletvekili Eski Bakan Faruk Çelik, Eski Bakan Kutbettin Arzu, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Türkiye Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve çok sayıda davetli katıldı.

Meclis Başkanı EYYÜPOĞLU'ndan 10 Ocak Gazeteciler günü mesajı...

Başkan KAYA 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı...

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu,İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı sayın İbrahim ÇAĞLAR'ın vefatından dolayı taziye mesajı yayımladı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, ve beraberindeki bir heyetle 8-9 Ekim 2017 tarihlerinde Moldova’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası ev sahipliğinde bir araya gelen üreticiler ve sanayicilerin bir araya gelerek oluşturduğu fiyat belirleme komisyonu kütlü pamuk fiyatlarını açıkladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda yağlık ayçiçeği 1 lira 72 kuruş ile 1 lira 87 kuruş arasında işlem gördü.

Kurulduğu günden beri üyelerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve imkanlarını bu yönde seferber eden Şanlıurfa Ticaret Borsası ilklere imza atıyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı 364 oda ve borsanın seçimlerinin ertelendiğini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’nın Türkiye hububat üretiminin 2 milyon tonunu karşıladığını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Ticaret Borsası olarak Şanlıurfa’ya Türkiye’nin en büyük lisanslı depolarını kurduklarını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Suruç Ovasının sulanmasıyla Şanlıurfa’nın Türkiye pamuk üretiminin yüzde 50’sini karşılayacağını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Rekabetçi Sektörler Programına sunularak hibe desteği alan Hububat Lisanslı Depo Projesi kapsamında düzenlenen "Şanlıurfa Hububat Borsası ve Lisanslı Depoculuk” eğitimleri başladı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şanlıurfa Şubesince düzenlenen Şanlıurfa Ekonomi Zirvesi'nde "Türkiye Ekonomisinin Geleceği" konulu program Şanlıurfa Ticaret Borsası Konferans Salonu'nda yapıldı

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından rekabetçi sektörler programına sunularak hibe desteği alan, Şanlıurfa Hububat Borsası ve Lisanslı Depoculuk Eğitimleri yarın başlıyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle Antalya Ticaret Borsası tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e Şanlıurfa Ticaret Borsası da katıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda satışı yapılan yapağı 1 lira 70 kuruş ile 1 lira 86 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa’daki Pamuk İşletmeleri temsilcileriyle Pamuk Lifi- Üretiminde Bölgesel Sanayi İş Birliği Projesi kapsamında pamukta hasat öncesi bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda yılın ilk kütlü pamuğu 20 liradan satıldı. Üretici altın ile ödüllendirildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası, akreditasyon çalışmaları kapsamında başlattığı eğitimlerini aralıksız sürdürüyor.

Şanliurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Üyeleri Şanlıurfa Valisi Abullah Erin’i ziyaret etti.

Şanliurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfaspor’un yanında olduklarını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

15 Temmuz Anma Etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) kararıyla Türkiye’de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen basın açıklaması yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Gıda Tarım ve Haycancılık Bakanı Faruk Çelik’i ziyaret etti.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa’dan ayrılmadan gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı da ziyaret etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Kadir Gecesi dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Ticaret Borsası’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şırnak’ın Şenoba Beldesinde düşen helikopterde şehit olan askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ve Disiplin Kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 73. Genel Kuruluna katıldı.

Ankara’da Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen "Şanlıurfa Tanıtım Günleri” programında Şanlıurfa Ticaret Borsası da stand açtı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Berat Kandili dolasıyla nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, 11 ayın sultanı Ramazanîn müjdeleyecisi olan Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda; karışık çıtlak fıstık 31 liradan, badem ise 6 lira 10 kuruştan işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, Şanlıurfa pamuğunun uluslararası kalite standartlarını yakalayacağını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Rekabetçi Sektörler Programına sunularak finansal destek alan Pamuk Lisanslı Depo Projesi inşaatımızda geçici kabul için incelemeler yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 16 Nisan halkoylaması ile ilgili açıklamada bulunarak milletin oyunu demokrasiden yana kullandığını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Üyeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’e teşekkür etti.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı”nın açılışı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu 11 Nisan Şanlıurfa’nın kurtuluş günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın yeni hizmet binasının açılışını yaptı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı” 12 Nisan 2017 tarihinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in katılımıyla açılacak.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, anayasa değişikliği ile birlikte devlet bürokrasisinin hızlanacağını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şanliurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, babası Süleyman Kaya’nın vefatından dolayı kendilerini yalnız bırakmayarak acılarını paylaşan herkese teşekkür etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun annesinin vefatından dolayı taziye mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun annesinin vefatından dolayı taziye mesajı yayımladı.

Gida Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta babası vefat eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı ziyaret ederek taziye dileklerinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya'nın babası Süleyman Kaya hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yetişen pamuğun dünya pazarlarına açılacağını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda Dane Mısır 79 kuruş ile 81 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa’daki Sivil Toplum Kuruluşları temcilcileri; hükümetin 6. Bölge illeri için teşvik programlarında uyguladığı pozitif ayrımcılık adına yeni düzenleme yapmasını istedi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya; Şanlıurfa gibi Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki birçok ili kapsayan cazibe merkezleri programı ile ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda bir sıçrama olacağına inandıklarını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına tam destek verdiklerini belirterek, bu durumdan son derece umutlu olduklarını belirtti.

Gerçekleştirilen Türkiye Ekonomi Şurası’na Meclis Başkanımız Ömer Eyyüpoğlu, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya da katıldı.

Ticaret Borsamızda ekmeklik buğday 1 lira 9 kuruş ile 1 lira 10 kuruş arasında işlem gördü.

Ticaret Borsamızda yulaf, 81 kuruş ile 84 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda dane mısır 73 kuruş ile 74 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren çırçır fabrikaları temsilcileri; Diyarbakır GAP Tarımsal Araştırmalar Enstitüsü tarafından Rekabetçi Sektörler programına sunularak hibe desteği alan Pamuk Üretiminde Bölgesel Sınai İşbirliği Projesi çerçevesinde verilen; "AB Projesi Tanıtım ve Müşteri İlişkileri Yönetimi” eğitim programında buluştu.

Diyarbakır GAP Tarımsal Araştırmalar Enstitüsü tarafından Rekabetçi Sektörler programına sunularak hibe desteği alan Pamuk Üretiminde Bölgesel Endüstriyel İşbirliği Projesi ile birlikte Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan pamuk çırçırlama kalite standartları geliştirilecek.

Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımları ile gerçekleşen Cazibe Merkezleri Programı Başlangıç Lansmanı’na katılan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Doğu ve Güneydoğu illerinde huzurun hakim olacağını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda dane mısır 73 kuruş ile 74 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda makarnalık (sert) buğday 97 kuruş ile 1 lira arasında işlem görürken, ekmeklik (yumuşak) buğday ise 98 kuruş ile 1 lira 0.9 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa Valiliği tarafından başlatılan "Haydi Şanlıurfa Halep İçin Yardım Zamanı” kampanyasına Şanlıurfa Ticaret Borsası da destek verdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası heyeti Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’nu ziyaret etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanlığı’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Ekonomi Koordinasyon Kurulu’nun Tedbir Paketi’nin Türkiye Ekonomisinin önünün açık olduğunun bir göstergesi olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorununun "TOBB Nefes Kredisi” ile çözülebileceğini söyledi.

Şanlıurfa'da düzenlenen ‘Teröre Lanet, Kardeşliğe Davet’ yürüyüşüne onbinlerce kişi katılarak teröre tepki gösterdi.

Eshab-ı Kehf Vakıf Kültür ve Araştırma Derneği tarafından düzenlenen programda Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya'ya başarı ödülü verildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda ekmeklik buğday 98 kuruş ile 1 lira 10 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, İstanbul’da meydana gelen terör saldırısını lanetledi.

Şanliurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "Dolarınızı Bozdurun, Altın ve Türk Lirasına Çevirin” çağrısına destek verdiklerini söyledi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’nın geleceği için toplumsal birlikteliğe önem veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür etti.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İsmail Bereket ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Emin Aydın Rekabetçi Sektörler Programı İzleme Komitesi toplantısına katıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda temiz kırmızı mercimek 2 lira 72 kuruş ile 2 lira 91 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ve beraberindekiler Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Rekabetçi Sektörler Programına sunularak finansal destek alan Hububat Lisanslı Depo Projesi’nin aylık ilerleme toplantısı yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve KOSGEB Şanlıurfa Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi sona erdi.

Şanliurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, ilerleyen günlerde Antep Fıstığında fiyat artışı olabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Kayyum heyeti Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) personelleri, akreditasyon sistemi çerçevesinde kıyaslama çalışmalarında bulunmak üzere Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ticaret Borsası tarafından Avrupa Birliği'nce finanse edilen Hububat Lisanslı Depo Projesi’nin değerlendirme toplantısı yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda ekmeklik buğday 93 kuruş ile 1 lira 54 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa’da, Pamukta Kirlilik Önleme Komisyonu, çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Başbakan Binali Yıldırım’ın Başkanlık yaptığı IX. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na katılarak Şanlıurfa’nın sorunlarını ve sorunları ile ilgili çözüm önerilerini dile getirdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda yağlık ayçiçeği 1 lira 51 kuruş ile 1 lira 62 kuruş arasında işlem gördü.

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) Başkanı Dr. Selim Bağlı, Şanlıurfa’daki temasları çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı ziyarette bulundu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Rekabetçi Sektörler Programına sunularak finansal destek alan Hububat Lisanslı Depo Projesi’nin danışma toplantısı yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu kurban bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya yayımladığı mesajında; Kurban Bayramının birlik ve beraberliğin artmasına ve insanlığın tüm yaralarının sarılmasına vesile olmasını diledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yönelik yatırım ve kalkınma hamlesinin bölge insanının huzur ve refahını yükselteceğini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, millet olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durmak gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa’da yılın ilk pamuğu, Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda satışa çıkarıldı. Pamuk üreticisi altın ile ödüllendirildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, hain darbe girişiminden sonra iradesine sahip çıkan halka teşekkür etmek için bir mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, pamuk ve çırçır işletmelerine yönelik Pamuk Sorumlu Denetçi eğitimi düzenleneceğini bildirdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası, Silahlı Darbe Teşebbüsünde şehit olan vatandaşlarımızın aileleri için 50 bin TL’lik yardım kararı aldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, ülkenin huzuru ve devletin bekası için alınan Olağanüstü Hal Kararının yerinde olduğunu söyledi.

Kurulduğu günden bu yana üyelerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen Şanlıurfa Ticaret Borsası, üyelerin istekleri doğrultusunda girişimcilik kursu düzenliyor.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İsmail Bereket 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Cemal Yıldız, darbe girişimine sert tepki göstererek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimine tepki göstermek için basın açıklaması yaptı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, darbe girişimine sert tepki göstererek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, yaptığı basın açıklaması ile dün gece yaşanan darbe girişimine tepki gösterdi.

Bursa Valiliği’ne atanan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya veda ziyaretinde bulundu.

Akreditasyon çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdüren Ticaret Borsamız, Lisanslı Depoculuk Mevzuatı konulu eğitim düzenledi

Şanlıurfa Ticaret Borsası, düzenlemiş olduğu "Şanlıurfa Ticaret Borsası Futbol Turnuvası”nda kurumları buluşturuyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’ndan TOBB Genel Kurulu Delegeleri olan; Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 72. Genel Kuruluna katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) 10, 20 ve 33'üncü yılını doldurmuş delegelere yönelik "72. Genel Kurul Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Töreni" düzenlendi.

Şanlıurfa KOSGEB Müdürlüğü tarafında yürütülen KARACADAĞ Kalkınma Ajansından Finanse edilen (SEP) Sosyal Etkileşim Projesi kapsamında Projenin üçüncü faz ayağı Ankara buluşmaları olarak 4-5.Mayıs. 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda yılın ilk arpa mahsülü 77 kuruşa satıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, hem Şanlıurfa için hem de Türkiye için önemli iki tane projeye imza attıklarını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Gaziantep Ticaret Borsası, Gaziantep’te 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Bulgur Festivali için bir araya geldi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda kapalı çıtlak karışık fıstık 20 liradan işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Rekabetçi Sektörler Programına sunularak finansal destek alan Pamuk Lisanslı Depo Projesi inşaatında geçici kabul için incelemeler yapıldı.

Şanlıurfa Ticarte Borsası’nda dane mısır 63 kuruş ile 66 kuruş arasında işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Rekabetçi Sektörler Programına sunularak finansal destek alan Pamuk Lisanslı Depo Projesi’nde sona yaklaşıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda Dünya ve ülkemiz pamuk piyasalarının durumu değerlendirildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Şanlıurfa’da düzenlenen Ulusal Pamuk Konseyi Yönetim Kurulu toplantısında; başarılı çırçır fabrikası sahiplerine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından plaket takdim edildi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Cemal Yıldız, Şanlıurfa AK Parti Milletvekillleri Ahmet Eşref Fakıbaba, Mehmet Ali Cevheri ve beraberindeki heyet ile Şanlıurfa'daki iplik fabrikalarında incelemede bulundu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Şanlıurfa’ya özel üniversite kurulması talebinde bulundu.

Şanlıurfa’da bu yıl 3.’sü düzenlenen Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda ziyaretçi sayısı beklenenin üzerinde gerçekleşti.

Bu yıl 3.’sü düzenlenen Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Üyeleri Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Start Fuarcılık Firması tarafından organize edilen “Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı” ziyaretçilere kapılarını açtı.

Şanlıurfa’da bu yıl 3.’sü düzenlenen “Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı” yarın ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, sanayi sektörlerinde bilgi ve birikim alışverişine imkan tanıyacak sosyal etkileşim programları kapsamında yeni teknolojileri Şanlıurfa’ya aktarmak istediklerini söyledi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve beraberindekiler Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın nihai yararlanıcısı olduğu Pamuk Lisanslı Depo Projesi’nin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa AK Parti milletvekilleri ve Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Üyelerinin de katıldığı toplantıda, Şanlıurfa’nın tarım ve hayvancılık ile ilgili sorunları, çözüm önerileriyle masaya yatırıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, Ankara ve Diyarbakır’da meydana gelen terör saldırılarını kınadı.

Şanlıurfa’daki kurum ve kuruluş yetkilileri Şanlıurfa’da 3-6 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı için Şanlıurfa Ticaret Borsası ev sahipliğinde bir araya geldi.

Şanliurfa Ticaret Borsası ve Garanti Bankası arasında Borsa üyelerinin uygun koşullarda kredi kullanabilmesi için protokol imzalandı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile yaptığı istişare toplantısına katıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın Avrupa Birliği’nden hibe desteği alan Hububat Lisanslı Depo Projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfa’daki temasları çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Şanlıurfa’daki temasları çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Sultanahmet Meydanı’n meydana gelen patlamayı kınayarak; hayatını kaybedenlere rahmet yaralananlara ise acil şifalar diledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, Şanlıurfa Ticaret Borsası Pamuk Lisanslı Depo Projesi’nin inşaat çalışmalarının yüzde 80’ninin bittiğini ve gelecek sezona yetişeceğini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, kar yağışının Urfa çiftçisinin yüzünü güldürdüğünü belirterek 2016 yılının bereketiyle geldiğini söyledi.

Yeni Yıl nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, 2016 yılının birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini dilediklerini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ise, Yeni yıl münasebetiyle yayımladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda Siirt çeşidi fıstık 22 lira 50 kuruştan işlem görürken Antep Fıstığı ise 15 lira 75 kuruştan işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ise, Mevlid Kandili’nin insanlığın kurtuluşuna vesile olması dileklerinde bulundu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, Dünyadaki pamuk üretiminin başka ülkelere kayabileceğini belirtti.

Ticaret Borsamızda mahsul dane mısır 57 kuruş ile 59 kuruş arasında işlem gördü.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde Ticaret Borsamız tarafından Avrupa Birliği’ne sunularak hibe desteği alan Pamuk Lisanslı Depo Projemizin aylık ilerleme toplantısı gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği'nin organize ettiği Yerel ve Yaygın Medya Buluşmalarının 4'üncüsü geniş katılım ile gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in görevi devir teslim törenine katıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Öğretmenler günü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ise, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında; öğretmenlerin birer toplum rehberi olduğunu belirtti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik ve Gazeteci- Yazar Yavuz Donat’ı ağırladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Üyeleri, Almanya’nın Hannover Kenti’nde düzenlenen Tarım Makineleri ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

Meclis Başkanımız Ömer Eyyüpoğlu, Atatürk’ün vefatının 77. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya, 10 Kasım Atatürk’ün vefatının 77. yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 1 Kasım 2015 Milletvekili seçimlerinin ardından bir değerlendirmede bulundu.

Meclis Başkanımız Ömer Eyyüpoğlu 29 Ekim cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şanlurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Şanlıurfa programı kapsamında beraberindeki TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın yeni hizmet binasını ve Pamuk Lisanslı Depo Projesinin inşaatını ziyaret etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği Oda-Borsa Müşterek Toplantısı’nda konuşan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, cazibeli sulama imkanları ile birlikte çiftçinin elektrik sorunundan kurtulacağını söyledi.

Ticaret Borsamız tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar İşbirliği ile Avrupa Birliği’ne sunularak hibe desteği alan Pamuk Lisanslı Depo Projesi’nin inşaat çalışmaları devam ediyor.

Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Ticaret Borsamız, Avrupa Birliği’nden hibe desteği alan Lisanslı Depo Projelerinin çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’nın tarım potansiyelinin çok yüksek olduğunu ve sulamaya açılacak tarım arazileri ile birlikte üretimin iki katına çıkacağını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda Yağlık ayçiçeği 1 Lira 70 kuruş ile 1 lira 71 kuruş arasında işlem gördü.

TARSİM tarafından üstlenilen riskler için ulusal ve uluslararası piyasalardan yeterli koruma sağlanamaması halinde DASK tarafından reasürans desteği verilebilecek.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, bilinçsiz tarım yapılması nediyle verimli tarım arazilerinin yok olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Ankara’da gerçekleştirilen patlamaya ilişkin bir mesaj yayımlayarak terörün her türlüsünü lanetlediklerini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, dün Ankara’da gerçekleştirilen patlamaya ilişkin bir mesaj yayımlayarak terörü lanetledi.

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde TOBB’un desteğiyle organize edilen Yörex Fuarı’nda, Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın standı oldukça yoğun ilgi gördü.

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 7-11 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan YÖREX’te Şanlıurfa da yöresel ürünleriyle katılacak.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız, yaşanan son gelişmelerin pamuk piyasasını olumsuz etkilediğini söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya, Şanlıurfa'daki STK Temsilcileri ile bir araya gelerek Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye yapılan saldırıyı kınadı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen; "Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” yürüyüşüne katıldı.

Türkiye’deki Borsalar arasındaki önemini koruyan Şanlıurfa Ticaret Borsası, üyelerine yeni binasında hizmet vermeye başladı.

Ekonomi Bakanlığı Gündeydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü ve Şanlıurfa Ticaret Borsası İşbirliği ile düzenenlenen Sorumlu Pamuk Denetçi Kursu sonucunda başarılı olanlara sertifikaları verildi.

2016 üretim yılı için ÇKS kayıtları 1 Eylül 2015 tarihinde başladı.

Toptancı piyasalarda yıllık bazda fiyatı en çok artan ürün kuru üzüm, en çok azalan ürün ise kuru fasulye oldu

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın Viranşehir’de kuracağı Pamuk Test Laboratuarının ihale süreci için gerekli çalışmalara başlandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Avrupa Birliği’ne sunularak hibe desteği alan Pamuk Lisanslı Depo Projesi’nin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, tohum geliştirme ve ıslahı yönünde kapılarının herkese açık olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer, Ticaret Borsası yönetimini ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın çiftçilere bugün toplamda 356 milyon lira tarımsal destek ödemesi yapacağı bildirildi.

Üyelerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve bu yönde imkanlarını seferber eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Viranşehir’e Pamuk Test Laboratuarı kuruyor.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu Suruç’ta yapılan bombalı saldırıyı kınadı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Suruç’ta yapılan bombalı saldırıyı kınadı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Avrupa Birliği’ne sunularak 9 milyon 500 bin Avro hibe desteği alan Hububat Lisanslı Depo Projesi’nin yer teslim töreni yapıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ticaret Borsamız Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve Personellerimiz borsamız tarafından organize edilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler İdaresi Başkanlığı Şube Müdürlüğü’ne tayini çıkan Şanlıurfa Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya veda ziyaretinde bulundu.

Antep fıstığı üretiminde bu yıl rekoltenin yüksek, fiyatların uygun olması bekleniyor - ŞUTB Başkanı Kaya: - "Bu yıl için fıstık üretiminin yüksek olacağına, fiyatların da dengeye oturacağına inanıyoruz" - ZMO Şanlıurfa Şube Başkanı Öztürkmen: - "Geçen y

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Urfa’ya Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından “Şanlı” unvanının verilmesinin yıl ödünümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Pamuk Lisanslı Depo Projemizin ayık ilerleme toplantısı Şanlıurfa'da gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu’nda 2015 yılı için Anadolu kırmızı sert buğdayın müdahale alım fiyatının ton başına 862 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Tarım ÜFE, mayısta bir önceki aya göre yüzde 1,62, geçen yılın aynı ayına göre ise yüzde 13,68 arttı

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bereket, sade yağın Urfa ile anılması için Ticaret Borsası olarak çalışma başlattıklarını söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya; çiftçilere anız yakmamaları yönünde uyarıda bulundu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda; gömlek yapağı 1 lira 50 kuruştan işlem gördü.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, çiftçilerin havza bazlı ekim yapması gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik onuruna teşekkür yemeği düzenledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Nurettin Nebati Ticaret Borsamız, meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, yurt dışındaki iş adamları ile ikili işbirliklerinin arttırılması gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda yılın ilk mahsülü olan arpa satışa sunuldu. ilk arpa satıcısı altın ile ödüllendirildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya, TOBB bünyesindedeki KUYAP Eğitim, Destek ve Koordinasyon Merkezleri’nin açılışına katıldı.

Ticaret Borsamız Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya, 71. TOBB Genel Kurulu'na katıldı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kaya'yı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’nın tarım potansiyeli hakkında Japon Uluslar arası İşbirliği Ajansı’na bilgi verdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Üniversitelerin ziraat fakülteleri tarafından yapılan bilimsel araştırmaların çiftçiye ulaştırılması gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Regaip Kandili dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.

Türkiye'nin önemli tahıl üretim merkezlerinden Şanlıurfa'da, hububatta bu yıl yüzde 35'lik rekolte artışı bekleniyor

Anadolu Jet’in İstanbul-Şanlıurfa seferleri tören ile başladı. İstanbul’dan gelen ilk yolcular GAP Havalimanında folklor ekibi ile karşılandı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar İşbirliği ile Avrupa Birliği’ne sunularak hibe desteği alan Pamuk Lisanslı Depo Projesi’nin inşaat çalışmaları devam ediyor.

2015 yılında üreticilere verilecek olan tarımsal destek miktarları açıklandı

Şanliurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 8. Ticaret ve Sanayi Şurası’nda Şanlıurfa’nın sorunlarını Başbakan Ahmet Davutoğlu’na iletti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, İstihdam, Sanayi Yatırımı ve Üretimi Destekleme paketi ile birlikte işsizliğin azalacağını söyledi.